Nesvarbu, ar tai prestižinis tviskantis disko klubas, gėjų tūsas, ar hiphopo prirūkytas sandėlis – Adamui Goldstone svarbiausia buvo muzika, kaip ir daugeliui kitų ji bendražygių, verčianti judintis, šokti ir sutikti rytą trenkiant smarkuoliškiems ritmams.
Ilgai netrukęs Adamas perėjo į kitą barikadų pusę – stojo prie grotuvų ir pats ėmė valdyti minią. Ką jis groja priklauso nuo vakarėlio specifikos ir nuotaikos – jam negali būti išankstinio nusiteikimo – groti tai, bet ne tai. Adam muzikinis spektras platus – nuo deep house iki techno, nuo džiazo iki underground disco, nuo drum ‘n’ bass iki repo, funk, reggae ir taip toliau. Kaip sakant – pagal susirinkusiųjų nuotaiką. Prieš dešimt metų sukurtame freeform/ambient klube “The Departure Lounge” jis pagarsėjo kaip sukantis visas įmanomas plokšteles (kai kurias ir atgalios, naudodamas specialius patefonus) ir kuriantis unikalią “trippy, anything goes” atmosferą.
Beje, jo prabą įrodo klubai, kurių lankytojus savo setais jis sugebėjo išvesti iš proto – Niujorko “Twilo”, “Tunnel”, “Vinyl”, Anglijos “Blue Note”, “Clinic”, “Gatecrasher”, “Turnmill’s”, “Heaven”, “Golden” ir taip toliau.. Kai kurių jo renginių ekstravagantiškumas kartais net kelia šypseną – legenda tapusiame klube “The Departure Lounge” jis grojo nuogas, tuo tarpu video didžejai organizavo anarchistiškus “Vegerotica” vizualinius aktus – čilautinius vegetarinius erotinius kokteilius. Kas tai yra? Atleiskit, mes ten nedalyvavom… :) Bet tikriausiai kada nors.
Adamo požiūris į gerą šokių vakarėlį gali skirtis nuo tradicinio išpuoselėto ir pedantiškojo klaberio idilės – “apleistame fabrike, kur 1.000 žmonių lieja prakaitą pagal nežmoniškus šiuolaikinės dance muzikos griaustinius, kur nėra durų, tualetų, apsauginių, gal net kai kurių sienų ir jau tikrai sveiko proto, save realizuoju geriausiai – čia aš jaučiuosi kaip žuvis vandenyje.”
Šiandien Adamas Goldstone yra vienas originaliausių ir kartu vienas labiausiai neįvertintų JAV didžėjų.Hm, vis dėlto būdamas nelegalių vakarėlių guru jis mėgsta politikuoti ir turėti originalius asmeniškai pasiūtus rūbus. “Šiandien Niujorkas grįžta į savo vėžes. Buvęs miesto meras norėjo iš Niujorko padaryti Holivudą. Jis valė gatves tiesiogine ir netiesiogine prasme. Iš vienos pusės tai gerai – šiandien gali vaikščioti net ir tomis gatvėmis, kuriose prieš kelis metus būtum nudobtas per porą minučių. Tačiau jei nori daryti filmą iš gyvenimo – važiuok į Holivudą”, – savaip politikuoja Adamas.
Dabar Adam Goldstone yra vienas iš šokių pasaulyje puikiai žinomos įrašų kompanijos Nuphonic pažibų. Jo debiutinis Nuphonic albumas “Lower East Side Stories” tik pasirodęs tapo Niujorko istorijos reliktu – savotiška kitokio miesto nuotrauka, miesto, kuris išgyveno baisius rugsėjo 11 d. įvykius, liudijimu. Naujajame darbe persipina daug stilių (nuo deep house ir hip hopo iki salsa, nuo no wave funk iki ambient minimalism Tai labai spalvingas darbas, kaip ir jį sukūrusi asmenybė.
“Lower East Side Stories” vainikuoja jo turtingą muzikinį kelią – pradėjęs nuo unikalaus projekto SUPERSTARS OF ROCK, vėliau Adamas yra bendradarbiavęs su Ore.lt skaitytojui tikrai girdėtais Francois Kevorkianas, THE IDJUT BOYS, Danny Tenaglia, Doc Martinas, Andrew Weatherallas, Q-Burns Abstract Message, Dave Seamanas, Johnas Digweedas, Amon Tobin ir t.t. Jei jums kažką reiškia šie vardai, vadinasi neveltui skaitote ir šią rašliavą.
Adam Goldstone po 12 metų didžėjaus karjeros atvyksta ir į Lietuvą. Gegužės 31 dieną Vilniuje klube Gravity. Susitinkame ten.
Komentarai