Grupės nariai Giedrius Širka ir Aurimas Vilkišius įsikuria senajame Vilniaus taxi parke, į pagalbą pasikviečia jau pažįstamą dobermanų veislės šunį Volį (Wally) ir aštuntajame pastato aukšte, įspūdingo ovalo formos serpantino pabaigoje, gyvai atlieka baladę, kurioje gyvena prisiminimų koridoriuose klajojanti dvasia – tokie vaizdai lydi naujausią grupės „Golden Parazyth“ vaizdo klipą „Memory Garden“.
Šį vaizdo klipą ketvirtadienio laidoje „Labas rytas, Lietuva“ televizijos žiūrovams pristatys Lietuvos nacionalinė televizija. Vaizdo klipo autoriai – montažo režisierius Arūnas Vadeiša, garso režisierius Jurgis Stasikėlis ir Martyno Norvaišo vedama 5 operatorių komanda.
„Kartais ne viskas pavyksta taip, kaip norime, svajojame ar planuojame. Tokios dramatiškos lokacijos paieškos per visą „Golden Parazyth“ aktyvios veiklos laikotarpį dar neturėjome. Teko aplankyti net kalėjimo teritoriją. Senojo taxi parko sienos knibždėte knibžda istorijų. Labai norėjome būtent taip įamžinti šią „Memory Garden“ versiją. Visi nusprendėme, kad „Golden Parazyth“ čia turi palikti savo pėdsakus.
Noriu padėkoti visai filmavimo komandai ir dar kartą visus paraginti įtraukti gyvą „Memory Garden“ versiją į savo grojaraščius. Šis kūrinys atskleidžia kitą mūsų pusę. Akivaizdu, kad judame kažkur kitur, kur dar greičiausiai nesame buvę. Studijoje nuolat gimsta lyriškų kūrinių ir muzikos, kurią norime ištransliuoti koncertuose. Jau kuris laikas svarstome apie kitokio koncerto idėją, dar nepažįstamas koncertų erdves ir naujus būdus pateikti savo kūrybą. Laukia įdomus kūrybinis procesas“, – sakė „Golden Parazyth“ vokalistas Giedrius Širka.
Dainos vaizdo klipo idėja užsimezgė dar pavasarį, tačiau filmavimo darbai buvo atidėti, nesuradus tinkamos lokacijos. Jos paieškos truko keletą mėnesių. Vilniaus koncertų ir sporto rūmus valdanti organizacija nesileido į kalbas ir grupės nariams nesuteikė leidimo filmuoti. „Golden Parazyth“ nariams teko ieškoti kitos lokacijos. Filmavimo komandos planuose buvo ir dar viena įspūdinga vieta – apleista ir šalta bažnyčia, stūksanti Vilniaus senamiestyje. Gaila, bet Vilniaus arkivyskupijos kurija buvo nesukalbama ir taip pat duetui neleido įžengti į jų valdomą sakralinę erdvę.
Senasis Vilniaus taxi parkas, esantis Pelėsos gatvėje ir prie pat geležinkelio bėgių pasirinktas neatsitiktinai. Šis didžiulis kompleksas, matomas praktiškai iš bet kurio taško Naujininkuose ir laikomas šio rajono simboliu. Tai dar vienas miesto pastatas – vaiduoklis, kurio likimas iki šiol nėra aiškus. Tamsa, šaltis, purvas, išdaužyti langai, nudėvėtos padangos, istorijas pasakojančios sienos, ant grindinio telkšantis vanduo ir prietemoje boluojantis serpantinas, kuriuo prieš daugelį metų taxi automobiliai važinėjo į daugiaaukščius garažus. Taip dabar atrodo senasis taxi parkas.
Šiandien čia dalį patalpų sėkmingai užėmė autoservisai ir dirbtuvės, dalyje šeimininkauja dažasvydis ir laisvai samdomi menininkai. Pats serpantinas – pati įdomiausia pastato vieta, nuolat traukianti miesto tyrinėtojus, fotografus ir įvairias ekskursijas. Nieko nuostabaus, kad jis paliko įspūdį ir „Golden Parazyth“ komandai.
Ištikimiausi grupės „Golden Parazyth“ gerbėjai greičiausiai atkreipė dėmesį į tai, kad šiame vaizdo klipe duetui talkina ir įraše girdimas ypatingas svečias – tai puikaus temperamento, protingas ir puikiai išdresuotas dobermanų veislės šuo Volis. Įdomu tai, kad tai jau nebe pirmas kartas, kai šis gražuolis tapatinamas su „Golden Parazyth“. Šis bebaimis šuo jau spėjo įsiamžinti netradicinių akimirkų kūrėjos Monikos Penkūkū surengtoje grupės fotosesijoje ir susilaukti labai daug dėmesio „Golden Parazyth“ socialiniuose tinkluose ir spaudoje.
Geros naujienos ir džiaugsmai „Golden Parazyth“ stovykloje paprastai nevaikšto po vieną. Apie tolesnius dueto planus bus pranešta artimiausiu metu. Sekite informaciją internete ir socialiniuose tinkluose.
Komentarai