Vilniaus naujamiesčio rajone įsikūrusioje kultūrai dedikuotoje erdvėje „gallery 1986“ įvyks interaktyvių meninių ir muzikinių pasirodymų „Art Cue“ renginys. Vakaro svečiai išvys prodiuserių autoritetu laikomą Maurice Fulton, o naują futuristinę programą atliks Space Dimension Controller. Erdvės lankytojai taip pat galės išgirsti lietuvių Pakas & Roads duetą, Indré ir net pačių renginio organizatorių gyvą debiutą.
Vos prieš savaitę muzikai ir menui dedikuota erdvė „gallery 1986“ garsiomis ovacijomis palydėjo vieno iš žymiausių Europos elektroninės muzikos festivalių „Dekmantel“ komandą, o šį šeštadienį, vasario 24 d., žada nustebinti klausytojus išskirtine atmosfera.
Atliks pasirodymus pasitelkus ir dirbtinį intelektą
„gallery 1986“ jau ne kartą įrodė, kad šalies muzikos ir meno entuziastams gali suteikti išskirtines progas pamatyti ne tik Europoje, bet ir visame pasaulyje vertinamus atlikėjus. Kaip rašoma pranešime spaudai, šįkart scenoje debiutuos atlikėjai su unikaliais vokaliniais sugebėjimais bei pasirodymų metu pasitelks net dirbtinį intelektą.
„Mus visuomet žavėjo interaktyvumas. Didelę dalį mūsų renginių sudaro ne tik muzika, bet ir pasirodymai, dekoracijos ar performansai. Apskritai visas kuriamas menas išaugina atvirą ryšį tarp atlikėjų ir žiūrovų. Tai ypač jaučiama naktinėse erdvėse.
Kalbant apie mūsų debiutą, Berlyno mieste susiradome sintezatorių, ritmų, efektų ir ėmėme įrašinėti vokalus. Dirbome net ir su dirbtiniu intelektu ir visą kūrybą sudėjome į ryškią bei spalvotą muzikinę patirtį. Tad nuo vasaros pogrindyje kurtą gyvą pasirodymą bus galima išvysti gana simboliškomis aplinkybėmis – būtent kylant saulei Vilniuje. Mūsų pasirodyme reikėtų tikėtis ne tik šviesos, tamsos, bet svarbiausia – neįpareigojančių ir intensyvių šokių. Tikimės, jog atvykstantys žmonės neribos savo kūno judesių, pasiduos muzikos ritmui ir pasirūpins patogiais drabužiais“, – sako „Art Cue“ komunikacijos atstovas Matas Gancevičius
Renginio kuratoriai siekia sukurti netikėtumo efektą nepaliekant abejingų. Dažnai jų renginių metu patalpos ar teritorijos virsta tikra paroda, o scena – gyvybingumo užtaisu. Taip pat išskirtinę atmosferą sukuria integruojami menininkų darbai, netradicinės dekoracijos ir pačių lankytojų aura.
Nustebins menininkų kūriniai iš įvairių pasaulio šalių
Šeštadienį vykstančio renginio metu svečius nustebins atlikėjai iš skirtingų pasaulio kraštų. Vienas iš jų – Maurice Fulton, kuris yra vienas iš „house“ muzikos pradininkų. Šis atlikėjas laikomas prodiuserių autoritetu, prisidėjusiu prie vieno sėkmingiausių 9-ojo dešimtmečio kūrinių „Gypsy Woman“. Greta jo renginio metu gyvą pasirodymą surengs ir Space Dimension Controller, sužavėjęs klausytojus laikui nepavaldžiu skambesiu, pasižyminčiu futuristine stilistika. Atlikėjas renginio metu pristatys naują programą, nukeliančia vakaro svečius į ateitį.
Ispaniškos ir meksikietiškos muzikos entuziastai galės mėgautis lotynų muzikos ritmais. Vakaro metu atlikėja Lis Sarroca dalinsis eklektiška muzika, o jos pačios selekcijas grojo pasaulinės radijo stotys, tokios kaip „HÖR Berlin“ ir „Rinse FM“. Prie užsienio svečių prisijungs ir lietuviai – Didžiosios Britanijos „garage“ stiliaus vėliavnešė Indré bei festivalio „Audra“ organizatoriai Pakas ir Roads. Tai viena iš išskirtinių galimybių, leisianti kultūros erdvės svečiams pajusti išskirtinius sąskambius ir pačias muzikos pateiktys.
Komentarai