Ghostly International po savo stogu priėmė Com Truise ir jo sintezatorinį kosmosą

Naujajame Džersyje (JAV) gyvenantis prodiuseris Com Truise – tarsi ilgai tiksėjęs ir niekieno nepastebėtas užtaisas. Savo muzikoje senąsias melodijas perkonstruojantis atlikėjas kadaise išleido vieną nedidelį albumą, kurį buvo galima parsisiųsti nemokamai iš AMdiscs. Tačiau tik dabar, kai slow motion banga įgavo atitinkamą pagreitį, jo gylį ir ambicingumą užuodė leidyklos Ghostly International žmonės ir, pertvarkę garsus bei pridėję kelias neišleistas kompozicijas, perleidžia Cyanide Sisters EP iš naujo.

Taip gaunasi visas 11 kūrinių paketas (7 seni ir 4 nepublikuoti), nors pakeliui – jau ir pirmasis, Seth Haley vardu žinomo atlikėjo albumas. Tačiau ir Cyanide Sisters EP vertas nuostabos bei atradimo džiaugsmo.

Pagal profesiją dizaineris Com Truise kuria muziką jau daugiau nei dešimtmetį. Naudodamas savo analoginių instrumentų kolekciją jis išgauna tiesiog žavų skambesį, savyje jungiantį IDM, 1980-ųjų synth-pop, Factory Records, klasikinio Italo disco sintezatorius, glitch elektroniką. Šį painų ir visiškai eksperimentinį stilių pats Com Truise vadiną mid-fi synth-wave, slow-motion funk.

Iki šiol muziką dariusio po įvairiais pseudonimais – Sarin Sunday, SYSTM, Airliner – ir dar anksčiau didžėjavusio bei galvą dėl sintezatorių pametusio atlikėjo kūryba tai ne tik nostalgija kapitalizmui. Čia galima užčiuopti Joy Division, New Order ir Cocteau Twins nostalgiškų potėpių, tačiau viskas skamba tarsi klausytum bet Xbox motininę plokštę – išprotėjusiai ir moderniai.

Jau ir Neon Indian bei Twin Shadow remiksų autoriaus perleistas Cyanide Sisters EP bus pasiekiamas kitą savaitę.

www.comtruise.com
www.ghostly.com